B43305B2188M62
Onderdeel nummer:
B43305B2188M62
Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43305B2188M62.pdf
Invoering
Kopen B43305B2188M62 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43305
Ripple Current:3.23A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43305B2188M 62
B43305B2188M062
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43305B2188M62
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:100 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):70 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1800µF