B43305B5127M62
Onderdeel nummer:
B43305B5127M62
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43305B5127M62.pdf
Invoering
Kopen B43305B5127M62 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43305
Ripple Current:970mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43305B5127M 62
B43305B5127M062
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43305B5127M62
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.59 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.13 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:120µF