B43455B4478M
Onderdeel nummer:
B43455B4478M
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Data papier:
B43455B4478M.pdf
Invoering
Kopen B43455B4478M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43455
Ripple Current:10.2A @ 100Hz
Andere namen:B43455B4478M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455B4478M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:30 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Capaciteit:4700µF