B43456A9478M3
Onderdeel nummer:
B43456A9478M3
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Data papier:
B43456A9478M3.pdf
Invoering
Kopen B43456A9478M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43456
Ripple Current:14A @ 100Hz
Andere namen:B43456A9478M 3
B43456A9478M003
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43456A9478M3
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:17 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Capaciteit:4700µF