B43457A9338M
B43457A9338M
Onderdeel nummer:
B43457A9338M
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Data papier:
B43457A9338M.pdf
Invoering
Kopen B43457A9338M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.532" Dia (64.30mm)
Serie:B43457
Ripple Current:9A @ 100Hz
Andere namen:495-6408
B43457A9338M-ND
B43457A9338M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43457A9338M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.122" (28.50mm)
Impedantie:43 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):36 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Capaciteit:3300µF