Kopen B43457C5338M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43457 |
| Ripple Current: | 9.4A @ 100Hz |
| Andere namen: | B43457C5338M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43457C5338M |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 36 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 4.201" (106.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW |
| Capaciteit: | 3300µF |