Kopen B43458A4129M3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 350V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.583" Dia (91.00mm) |
| Serie: | B43458 |
| Ripple Current: | 28A @ 100Hz |
| Andere namen: | B43458A4129M 3 B43458A4129M003 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43458A4129M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 7 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 5.728" (145.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 12000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW |
| Capaciteit: | 12000µF |