B43458A5129M3
Onderdeel nummer:
B43458A5129M3
Beschrijving:
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43458A5129M3.pdf
Invoering
Kopen B43458A5129M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.583" Dia (91.00mm)
Serie:B43458
Ripple Current:32A @ 100Hz
Andere namen:B43458A5129M 3
B43458A5129M003
Temperatuur:-
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43458A5129M3
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:12 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):8.740" (222.00mm)
Uitgebreide beschrijving:12000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):9 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:12000µF