Kopen B43501A3687M67 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 385V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43501 |
| Ripple Current: | 3.13A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | B43501A3687M 67 B43501A3687M067 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43501A3687M67 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 160 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 680µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP |
| Capaciteit: | 680µF |