B43501A5686M82
Onderdeel nummer:
B43501A5686M82
Beschrijving:
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43501A5686M82.pdf
Invoering
Kopen B43501A5686M82 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43501
Ripple Current:650mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43501A5686M 82
B43501A5686M082
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43501A5686M82
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:2.35 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.95 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.95 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:68µF