B43501B3107M
Onderdeel nummer:
B43501B3107M
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Data papier:
B43501B3107M.pdf
Invoering
Kopen B43501B3107M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:385V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43501
Ripple Current:800mA @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43501B3107M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43501B3107M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.06 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):660 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Capaciteit:100µF