Kopen B43501B5686M62 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B43501 |
| Ripple Current: | 660mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andere namen: | B43501B5686M 62 B43501B5686M062 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43501B5686M62 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 2.35 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.95 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.95 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP |
| Capaciteit: | 68µF |