B43501C9337M80
Onderdeel nummer:
B43501C9337M80
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43501C9337M80.pdf
Invoering
Kopen B43501C9337M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43501
Ripple Current:1.88A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43501C9337M 80
B43501C9337M080
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43501C9337M80
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:330 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):200 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:330µF