B43504A5107M80
Onderdeel nummer:
B43504A5107M80
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43504A5107M80.pdf
Invoering
Kopen B43504A5107M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:640mA @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504A5107M 80
B43504A5107M080
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504A5107M80
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.6 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.465" (37.20mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.35 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:100µF