B43504A5157M7
Onderdeel nummer:
B43504A5157M7
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43504A5157M7.pdf
Invoering
Kopen B43504A5157M7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:890mA @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504A5157M 7
B43504A5157M007
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504A5157M7
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.07 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):900 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:150µF