B43504A9227M
B43504A9227M
Onderdeel nummer:
B43504A9227M
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43504A9227M.pdf
Invoering
Kopen B43504A9227M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:1.12A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:495-6327
B43504A9227M-ND
B43504A9227M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504A9227M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:500 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):400 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:220µF