B43504B2477M82
Onderdeel nummer:
B43504B2477M82
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Data papier:
B43504B2477M82.pdf
Invoering
Kopen B43504B2477M82 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:1.6A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43504B2477M 82
B43504B2477M082
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504B2477M82
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:330 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.268" (32.20mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):270 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:470µF