B43504B9477M62
Onderdeel nummer:
B43504B9477M62
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43504B9477M62.pdf
Invoering
Kopen B43504B9477M62 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:1.93A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43504B9477M 62
B43504B9477M062
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504B9477M62
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:240 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.244" (57.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:470µF