B43504E2228M67
Onderdeel nummer:
B43504E2228M67
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43504E2228M67.pdf
Invoering
Kopen B43504E2228M67 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:4.4A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504E2228M 67
B43504E2228M067
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504E2228M67
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):60 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:2200µF