B43504F2158M87
Onderdeel nummer:
B43504F2158M87
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43504F2158M87.pdf
Invoering
Kopen B43504F2158M87 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:3.32A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504F2158M 87
B43504F2158M087
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504F2158M87
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:120 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.055" (52.20mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):100 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1500µF