B43508B5277M67
Onderdeel nummer:
B43508B5277M67
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43508B5277M67.pdf
Invoering
Kopen B43508B5277M67 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43508
Ripple Current:1.28A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43508B5277M 67
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43508B5277M67
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:640 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):460 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:270µF