B43508F2397M
Onderdeel nummer:
B43508F2397M
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Data papier:
B43508F2397M.pdf
Invoering
Kopen B43508F2397M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43508
Ripple Current:1.3A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43508F2397M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43508F2397M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:400 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):300 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:390µF