B43510B3108M
Onderdeel nummer:
B43510B3108M
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 385V SNAP
Data papier:
B43510B3108M.pdf
Invoering
Kopen B43510B3108M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:385V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43510
Ripple Current:4.77A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Andere namen:B43510B3108M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43510B3108M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.984" (25.00mm)
Impedantie:75 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.835" (72.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):65 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 385V SNAP
Capaciteit:1000µF