Kopen B43510B9827M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43510 |
| Ripple Current: | 4.04A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Andere namen: | B43510B9827M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43510B9827M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.984" (25.00mm) |
| Impedantie: | 100 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 2.441" (62.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 820µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP |
| Capaciteit: | 820µF |