B43521A4158M
Onderdeel nummer:
B43521A4158M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL
Data papier:
B43521A4158M.pdf
Invoering
Kopen B43521A4158M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.575" Dia (40.00mm)
Serie:B43521
Ripple Current:6.5A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - 5 Lead
Andere namen:B43521A4158M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43521A4158M
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:70 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):3.307" (84.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):60 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL
Capaciteit:1500µF