B43564C2338M
Onderdeel nummer:
B43564C2338M
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Data papier:
B43564C2338M.pdf
Invoering
Kopen B43564C2338M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.032" Dia (51.60mm)
Serie:B43564
Ripple Current:8.4A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43564C2338M000
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43564C2338M
Lifetime @ Temp.:15000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.874" (22.20mm)
Impedantie:43 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):3.217" (81.70mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):36 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Capaciteit:3300µF