Kopen B43584A6398M3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 500V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43584 |
| Ripple Current: | 14.2A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43584A6398M 3 B43584A6398M003 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43584A6398M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 34 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 5.677" (144.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3900µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 28 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW |
| Capaciteit: | 3900µF |