B43601A5157M62
Onderdeel nummer:
B43601A5157M62
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43601A5157M62.pdf
Invoering
Kopen B43601A5157M62 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43601
Ripple Current:1.17A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43601A5157M062
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43601A5157M62
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.02 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 720 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):720 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:150µF