B43601A5337M80
Onderdeel nummer:
B43601A5337M80
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43601A5337M80.pdf
Invoering
Kopen B43601A5337M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43601
Ripple Current:1.98A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43601A5337M080
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43601A5337M80
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:470 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.055" (52.20mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):330 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:330µF