B43601E2477M87
Onderdeel nummer:
B43601E2477M87
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Data papier:
B43601E2477M87.pdf
Invoering
Kopen B43601E2477M87 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43601
Ripple Current:2.01A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43601E2477M087
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43601E2477M87
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:260 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.661" (42.20mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:470µF