B43644F2108M002
Onderdeel nummer:
B43644F2108M002
Beschrijving:
ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
Data papier:
B43644F2108M002.pdf
Invoering
Kopen B43644F2108M002 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43644
Ripple Current:2.56A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43644F2108M 2
B43644F2108M2
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43644F2108M002
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:140 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.460" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):90 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
Capaciteit:1000µF