Kopen B43699B5106Q9 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B43699 |
| Ripple Current: | 490mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43699B5106Q9 |
| Lifetime @ Temp.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 4.6 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µF 450V Aluminum Capacitors Axial, Can 10.1 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10.1 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10UF 450V AXIAL |
| Capaciteit: | 10µF |