B43701A4129M000
Onderdeel nummer:
B43701A4129M000
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Data papier:
B43701A4129M000.pdf
Invoering
Kopen B43701A4129M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.027" Dia (76.90mm)
Serie:B43701
Ripple Current:22.9A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43701A4129M
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43701A4129M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:22 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):6.681" (169.70mm)
Uitgebreide beschrijving:12000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):13 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Capaciteit:12000µF