B43740A5398M7
Onderdeel nummer:
B43740A5398M7
Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43740A5398M7.pdf
Invoering
Kopen B43740A5398M7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43740
Ripple Current:12.9A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43740A5398M007
Temperatuur:-
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43740A5398M7
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:28 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):5.677" (144.20mm)
Uitgebreide beschrijving:3900µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):23 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:3900µF