B43750A9128M3
Onderdeel nummer:
B43750A9128M3
Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Data papier:
B43750A9128M3.pdf
Invoering
Kopen B43750A9128M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.583" Dia (91.00mm)
Serie:B43750
Ripple Current:10.4A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43750A9128M 3
B43750A9128M003
Temperatuur:-
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:54 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43750A9128M3
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:80 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.681" (68.10mm)
Uitgebreide beschrijving:1200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 47 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):47 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Capaciteit:1200µF