Kopen B43821A1107M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 160V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B43821 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B43821A1107M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 32 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43821A1107M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1.8 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.8 Ohm @ 120Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| Capaciteit: | 100µF |