B43851A5226M
Onderdeel nummer:
B43851A5226M
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
B43851A5226M.pdf
Invoering
Kopen B43851A5226M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B43851
Ripple Current:116mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43851A5226M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:32 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43851A5226M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 15 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:22µF