Kopen B57153S100M54 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | - |
| R Current: | - |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Andere namen: | B57153S 100M 54 B57153S0100M054 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B57153S100M54 |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.335" (8.5mm) |
| Diameter: | 0.335" (8.5mm) |
| Beschrijving: | ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM |
| Current - Steady State Max: | 2A |
| goedkeuringen: | UL |
| Email: | [email protected] |