Kopen B57213P0709M351 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | - |
| R Current: | 0.122 Ohm |
| R 25 ° C: | 7 Ohm |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Andere namen: | B57213P 709M351 B57213P709M351 ICL P13/7 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B57213P0709M351 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 7 Ohm Ohm ±20% 0.571" (14.5mm) |
| Diameter: | 0.571" (14.5mm) |
| Beschrijving: | ICL 7 OHM 0.2 5A 14.5MM |
| Current - Steady State Max: | 5A |
| goedkeuringen: | CQC, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |