Kopen B57213P409M351 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | P13 |
| R Current: | 0.097 Ohm |
| R 25 ° C: | 4 Ohm |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Andere namen: | B57213P 409M 351 B57213P0409M351 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B57213P409M351 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 4 Ohm Ohm ±20% 0.571" (14.5mm) |
| Diameter: | 0.571" (14.5mm) |
| Beschrijving: | ICL 4 OHM 20% 6A 14.5MM |
| Current - Steady State Max: | 6A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |