Kopen B57237S150M54 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | - |
| R Current: | - |
| R 25 ° C: | 15 Ohm |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Andere namen: | B57237S 150M 54 B57237S0150M054 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B57237S150M54 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 15 Ohm Ohm ±20% 0.59" (15mm) |
| Diameter: | 0.59" (15mm) |
| Beschrijving: | ICL 15 OHM 20% 3A 15MM |
| Current - Steady State Max: | 3A |
| goedkeuringen: | UL |
| Email: | [email protected] |