Kopen B57464S100M000 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | - |
| R Current: | - |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | 495-4111 B47464S 100 M B57464S0100M000 B57464S100M |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B57464S100M000 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 1.024" (26mm) |
| Diameter: | 1.024" (26mm) |
| Beschrijving: | ICL 10 OHM 20% 8A 26MM |
| Current - Steady State Max: | 8A |
| goedkeuringen: | UL |
| Email: | [email protected] |