Kopen B72210S1140K551 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 19.8V |
| Varistor Voltage (Max): | 24.2V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Andere namen: | 495-6514-2 B72210S1140K551-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 16VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72210S1140K551 |
| Energie: | 2.0J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 500A DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 500A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 5200pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |