Kopen B72220P3551K101 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 910V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 819V |
| Varistor Voltage (Max): | 1001V |
| Serie: | SuperioR-MP, S20 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 23mm |
| Andere namen: | 495-6607 S20K550E3K1 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 745VDC |
| Maximale AC Volt: | 550VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72220P3551K101 |
| Energie: | 490J |
| Beschrijving: | VARISTOR 910V 10KA DISC 23MM |
| Huidige - Surge: | 10kA |
| Email: | [email protected] |