Kopen B72250L321K100 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 459V |
| Varistor Voltage (Max): | 561V |
| Serie: | HighE |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 57mm |
| Andere namen: | B72250L 321K100 B72250L0321K100 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 420VDC |
| Maximale AC Volt: | 320VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72250L321K100 |
| Energie: | 1000J |
| Beschrijving: | VARISTOR 510V 75KA RADIAL DISC |
| Huidige - Surge: | 75kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 4300pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |