B78108S1222J
Onderdeel nummer:
B78108S1222J
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Data papier:
B78108S1222J.pdf
Invoering
Kopen B78108S1222J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
afscherming:Unshielded
Serie:BC
ratings:-
Q @ Freq:55 @ 7.96MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:B78108S1222J000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B78108S1222J
Inductie:2.2µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Test:7.96MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:140MHz
Uitgebreide beschrijving:2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 250 mOhm Max Axial
Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
DC Resistance (DCR):250 mOhm Max
Huidige score:1A