Kopen B78108S1472K met BYCHPS
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5567-2 B78108S1472K-ND B78108S1472K000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B78108S1472K |
| Inductie: | 4.7µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 7.96MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 95MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 340 mOhm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 4.7UH 820MA 340 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 340 mOhm Max |
| Huidige score: | 820mA |