Kopen B78108T1104J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | MCC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | B78108T1104J000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B78108T1104J |
| Inductie: | 100µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 2.52MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 11MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 12.5 Ohm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 12.5 Ohm Max |
| Huidige score: | 85mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |