Kopen B82131A5151M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82131 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5598-2 B82131A5151M-ND B82131A5151M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Iron |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82131A5151M |
| Inductie: | 80µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 22MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 80µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 11 Ohm |
| Huidige score: | 150mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |