B82131A5151M
B82131A5151M
Onderdeel nummer:
B82131A5151M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
Data papier:
B82131A5151M.pdf
Invoering
Kopen B82131A5151M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
afscherming:Unshielded
Serie:B82131
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:495-5598-2
B82131A5151M-ND
B82131A5151M000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B82131A5151M
Inductie:80µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:22MHz
Uitgebreide beschrijving:80µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Axial
Beschrijving:FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
DC Resistance (DCR):11 Ohm
Huidige score:150mA