Kopen B82132A5401M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82132 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-7107-2 B82132A5401M-ND B82132A5401M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Iron |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82132A5401M |
| Inductie: | 50µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 37MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 50µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 3 Ohm Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 50UH 400MA 3 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 3 Ohm |
| Huidige score: | 400mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |